Dołącz najbliższej grupy

  Superwizja psychodietetyczna

Dołącz najbliższej grupy
Zobacz koszt

Oferujemy superwizje psychodietetyczne, które pozwolą Ci poznać nowoczesne i praktyczne narzędzia oraz utrzymać pacjentów na dłużej. Zapewniamy miłą atmosferę i profesjonalizm.

  Rozwijaj kompetencje i doskonal umiejętności

Oferujemy bezpieczne i zaufane środowisko, w którym możesz analizować swoją praktykę, reflektować nad własnymi reakcjami i decyzjami oraz rozwijać swoje umiejętności. Superwizje organizowane przez Fundację FitMIND.


Nasze superwizje pomogą psychodietetykom utrzymać swoich pacjentów na dłużej, dzięki czemu będą mogli zapewnić im kompleksową opiekę i osiągnąć lepsze wyniki terapeutyczne.

  O REgularne wsparcie

 • Stały rozwój zawodowy:
  Poprzez identyfikację obszarów do poprawy, naukę nowych technik i podejść, oraz eksplorację różnych strategii i narzędzi.
 • Wsparcie emocjonalne:
  Nasza superwizja zapewnia przestrzeń, w której specjaliści mogą podzielić się swoimi doświadczeniami i emocjami związanymi z pracą, zwłaszcza w sytuacjach trudnych i stresujących. Razem pomożemy w procesie radzenia sobie z tymi emocjami i znalezienia zdrowych sposobów radzenia sobie.
 • Podnoszenie świadomości:
  Nasza superwizja zachęca do refleksji nad własnymi postawami, przekonaniami, reakcjami i zachowaniami w kontekście pracy. To pomaga w zwiększeniu świadomości siebie i własnego wpływu na relacje z klientami oraz pozwala na bardziej świadome podejmowanie decyzji.
 • Zapobieganie wypaleniu zawodowemu:
  Nasze wsparcie pomaga w identyfikacji i zarządzaniu czynnikami stresowymi związanymi z pracą, co przyczynia się do zapobiegania wypaleniu zawodowemu i utrzymaniu długoterminowej satysfakcji z pracy.
 • Doskonalenie umiejętności komunikacyjnych:
  Dzięki superwizji każdy specjalista może doskonalić swoje umiejętności komunikacyjne, w tym umiejętność słuchania, zadawania pytań, wyrażania siebie i nawiązywania skutecznych relacji z klientami.
 • Budowanie pewności siebie:
  Dzięki udzielaniu konstruktywnego feedbacku i wsparcia, pomagamy w budowaniu pewności siebie w rozwoju zawodowym.
 • Profesjonalna kontrola jakości: 
  Nasze wsparcie służy jako narzędzie kontroli jakości pracy, umożliwiając identyfikację obszarów do ulepszenia i monitorowania postępów.
 • Miła atmosfera: 
  Dbamy o jakość naszej pracy tak aby każde spotkanie było miłe, pełne empatii i zrozumienia dla sprawy, z którą przychodzisz na spotkanie. 
 • Nauka przez prace w grupie: 
  Dzięki spotkaniom z innymi specjalistami poznasz ich metody, narzędzia oraz trudności z jakimi zmagają się w swojej praktyce. 

Grupowe rozwiązywanie

Image
 • Nabór na grupę poniedziałek 13:00 i środa 12:30.
 • Spotykamy się raz w tygodniu.
 • Czas spotkania 90min.
 • Praca w 5-6 osobowych zespołach

  szczegóły oferty

Link do płatności

paypalme/choroszynski


Kwota:

599pln


Odbiorca:

FitMIND – Mikołaj Choroszyński


Tytuł przelewu:

Superwizja Psychodietetyczna + termin startu

Nr konta:

32 1140 2004 0000 3002 7966 3106


Kwota:

599pln


Odbiorca:

FitMIND – Mikołaj Choroszyński


Tytuł przelewu:

Superwizja Psychodietetyczna + termin startu

  Tradycjny przelew bankowy

  PayPal

  MOŻLIWOŚCI PŁATNOŚCI

Miesięczny koszt udział w 5 osobowej grupie to 599 zł.


Opłatę należy uiścić najpóźniej 10 dni przed startem grupy.

Zaksięgowanie przelewu lub przesłanie potwierdzenia jest jednoznaczne z rezerwacją miejsca w grupie.


Możliwość zakupu pakietu rocznego za 4999 zł.

O szczegóły oferty zapytaj korzystając z formularza.

  Wysokość inwestycji

  KOSZT I SPOSÓB ROZLICZENIA

  Kto będzie się tobą opiekować

  PROWADZĄCY

  Mikołaj Choroszyński

Jestem dyplomowanym dietetykiem, psychodietetykiem, wykładowcą akademickim, twórcą modelu FitMIND oraz założycielem fundacji FitMIND. Z pewnością moje wieloletnie doświadczenie w pracy wykładowcy akademickiego pomoże mi przekazać wiedzę w sposób sympatyczny i merytoryczny.

Bio na LinkedIn

Jestem trenerką FitMIND, dyplomowaną dietetyczką kliniczną oraz pasjonatką i studentką psychodietetyki. Kocham pracę z ludźmi i wspólne dążenie do źródła problemu. Ponadto jestem aktywną biegaczką, pasjonatką sportu, gór, podróży i niespokojną duszą lubiącą poszukiwania. Swoją cierpliwość i zrozumienie ćwiczę jako mama dwojga nastolatków.

Bio na LinkedIn

  Urszula Banaszak

Po jego wypełnieniu w ciągu 24 h spodziewaj się telefonu z naszego zespołu FitMIND. Przeprowadzimy z Tobą krótką rozmowę dotyczącą twojego udziału w grupie superwizyjnej oraz rozwiejemy dodatkowe wątpliwości dotyczące uczestnictwa. Liczba miejsc jest mocno ograniczona dlatego zastrzegamy sobie prawo wyboru osób, które wezmą udział w programie według kolejności zgłoszeń. W przypadku wyczerpania miejsce będziesz miał pierwszeństwo przy naborze do kolejnej grupie.

  Wypełnij formularz zgłoszeniowy

  DOŁĄCZ DO PROGRAMU

W razie dodatkowych pytań napisz na mikolaj@fitmind.pl

Icon