Dołącz teraz

PSYCHODIETETYKA W PRAKTYCE - POZIOM I

Dołącz do szkolenia
Zobacz koszt

Szkolenie rozwinie twoje kompetencje psychodietetyczne. Pogłębisz wiedzę psychologiczną i zaczniesz ją świadomie wykorzystywać zarówno w pracy, jak i rozwoju własnym.

Zdobądź doświadczenie i certyfikat z psychodietetyki

Warsztat „PSYCHODIETETYKA W PRAKTYCE - POZIOM I” jest dla ciebie, jeśli chcesz wykorzystać w pracy dietetyka/psychologa wiedzę naukową z zakresu psychologii jedzenia. Psychologia bada istotne dla psychodietetyków kwestie: emocje, potrzeby, wartości, motywacje, uczenie się, wyrabianie nawyków i podejmowanie decyzji. Dostaniesz wiedzę opartą o nasze doświadczenie w pracy z grupami Intensywnego Programu Zmiany Nawyków Żywieniowych w modelu FitMIND, pomagający osobom uzależnionym od jedzenia, jedzącym napadowo lub nawykowo.

Dzięki warsztatowi nauczysz się jak dzięki prostemu schematowi możesz pomagać jeszcze skuteczniej.

Na szkoleniu poznasz główne nurty modele i teorie psychologii behawioralnej i pracy z drugim człowiekiem, a także ich praktyczne przełożenie na sesje pracy z klientem.

Nauczysz się, jak wykorzystać te narzędzia aby budować relację z klientem oraz jasno opisywać proces zmiany jaki razem przejdziecie, dzięki czemu zaufanie klienta wzrasta i chętniej przechodzi on cały proces razem ze specjalistą.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat Psychodietetyki w praktyce?
Czym jest i dlaczego warto ją stosować?

Dołącz do naszego warsztatu i odkryj, jak wzbogacić swoje umiejętności zawodowe oraz skutecznie pomagać swoim klientom w osiąganiu zdrowych nawyków żywieniowych.

O SZKOLENIU

ADRESACI SZKOLENIA

1) Dietetycy

2) Psycholodzy

3) Doradcy żywieniowi

4) Osoby zainteresowane wspieraniem innych

*Oferujemy możliwość odbycia praktyki podczas prowadzonych grupowych Programów Intensywnej Zmiany Nawyków Żywieniowych FitMIND.

PLAN SZKOLENIA

Icon
  • Wprowadzenie do psychologii zmiany nawyków żywieniowych
  • Najpopularniejsze modele i teorie zmiany nawyków żywieniowych
  • 6 etapów zmiany w modelu Transteoretycznym
  • 5 etapów zmiany w modelu FitMIND
  • 21 domen zmiany nawyków żywieniowych (OxFAB)
  • 21 technik motywacyjnych i zmiany zachowania (TMZZ)
  • Schemat pracy z pacjentem

KORZYŚCI ZE SZKOLENIA

1) Zdobędziesz podstawową wiedzę na temat psychologii jedzenia

2) Dowiesz się, jak zastosować psychodietetykę w pracy z drugim człowiekiem

3) Poznasz schemat pracy z klientem

4) Będziesz pracować na swoich realnych nawykach

5) Poprawisz umiejętność pracy z klientem

INFORMACJE O SZKOLENIU

1) Zajęcia odbywają się online

2) Poziom zaawansowania dla średniozaawansowanych

3) Do 16 osób w grupie

FORMA ZALICZENIA

1) ankieta ewaluacyjna

2) poprawne wykonanie zadania

Egzamin zakończony certyfikatem fundacji FitMIND

Dyplom zaświadczający o ukończeniu kursu

Zobacz co mówią o szkoleniu uczestnicy

Link do płatności

paypalme/choroszynski

Kwota:

1200pln

Odbiorca:

FitMIND – Mikołaj Choroszyński

Tytuł przelewu:

Szkolenie FitMIND dla specjalistów + data

Nr konta:

32 1140 2004 0000 3002 7966 3106

Kwota:

1200pln

Odbiorca:

FitMIND – Mikołaj Choroszyński

Tytuł przelewu:

Szkolenie FitMIND dla specjalistów + data

Tradycjny przelew bankowy

PayPal

MOŻLIWOŚCI PŁATNOŚCI

Całkowity koszt udział w szkoleniu to 1200 zł.

Opłatę należy uiścić najpóźniej 10 dni przed startem programu.

Zaksięgowanie przelewu lub przesłanie potwierdzenia jest jednoznaczne z rezerwacją miejsca w grupie.

Wysokość inwestycji

KOSZT I SPOSÓB ROZLICZENIA

Kto będzie się tobą opiekować

PROWADZĄCY

Mikołaj Choroszyński

Jestem dyplomowanym dietetykiem, psychodietetykiem, wykładowcą akademickim, twórcą modelu FitMIND oraz założycielem fundacji FitMIND. Z pewnością moje wieloletnie doświadczenie w pracy wykładowcy akademickiego pomoże mi przekazać wiedzę w sposób sympatyczny i merytoryczny.

Bio na LinkedIn

Jestem trenerem FitMIND oraz specjalistą do spraw uzależnienia od żywności. Pracuję jako dietetyk i edukator żywieniowy. Ważne jest dla mnie holistyczne podejście do zdrowia uwzględniające ciało, psychikę, kontakty społeczne, potrzeby duchowe. Poza dietetyką interesuję się fitoterapią, aromaterapią i innymi naturalnymi metodami wspierającymi zdrowie i wiedzę o nich przemycam moim pacjentom.

Maria Nowak

Jestem trenerem FitMIND i dietetykiem klinicznym. Kontakt z ludźmi to moja siła napędowa, źródło radości i inspiracji. Chętnie szkolę się w tematach związanych ze zdrowym stylem życia, dietami eliminacyjnymi oraz psychodietetyką. W wolnym czasie wędruję górskimi szlakami, czytam książki i pływam.

Milena Florko

Po jego wypełnieniu w ciągu 24 h spodziewaj się telefonu z naszego zespołu FitMIND. Przeprowadzimy z Tobą krótką rozmowę dotyczącą twojego udziału w szkoleniu oraz rozwiejemy dodatkowe wątpliwości dotyczące uczestnictwa. Liczba miejsc jest mocno ograniczona dlatego zastrzegamy sobie prawo wyboru osób, które wezmą udział w programie według kolejności zgłoszeń. W przypadku wyczerpania miejsce będziesz miał pierwszeństwo przy naborze do kolejnej edycji.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

DOŁĄCZ DO PROGRAMU

Start najbliższego szkolenia planowany jest na 04-05.11.2023

Godzin