Dołącz teraz

  BEHAWIORYSTA NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH

Dołącz do szkolenia
Zobacz koszt

10 tygodni intensywnej praktyki z pacjentami i warsztatów dla specjalistów, pod okiem najlepszego psychodietetyka w Polsce

  Zdobądź doświadczenie i certyfikat z psychodietetyki

Zapisz się do najnowszej edycji. Pomóż swoim pacjentom odzyskać kontrolę nad własnym życiem i samopoczuciem. Niech raz na zawsze pozbędą się swojego “słodkiego” problemu.

Szkolenie dla specjalistów adresowane jest do dietetyków, psychodietetyków, żywieniowców, psychologów, lekarzy oraz wszystkich osób współpracujących z osobami o zaburzonej relacji z jedzeniem. Weźmiesz udział w 10 tygodniowym Programie Intensywnej Zmiany Nawyków Żywieniowych w modelu FitMIND oraz w warsztatach dla specjalistów.

  O SZKOLENIU

  Regularne spotkania grupy (10 x 2 godz.)

Spotkania na żywo odbywają się wieczorową porą, w każdy wtorek przez 10 tygodni. Każde spotkanie trwa 120 minut. Są to spotkania online, zatem potrzeba dobrego połączenia internetowego i kamerki. Po każdym spotkaniu otrzymujesz drogą mailową materiał z podsumowaniem oraz zadaniem do wykonania, materiał do przeczytania i refleksji na kolejne spotkanie. Przykładowe ćwiczenie to prowadzenie dziennika, w którym zapisywać będziesz obserwacje dotyczące Twoich zachowań żywieniowych wraz z poznawaniem emocji, potrzeb i wartości, które się za nimi mogą “kryć”. Są to konkretne narzędzia, w które zostajesz wyposażony, aby po skończonym procesie 10 tygodni móc korzystać z nich samodzielnie.


  Konsultacje dla specjalistów (10 x 1 godz)

Po każdym odcinku programu spotykamy się w grupie specjalistów i omawiamy krok po kroku przebieg procesu FitMIND oraz case study jego uczestników. Jest czas na twoje pytania, dyskusję o aktualnym przebiegu procesu, analizę ćwiczeń i narzędzi wykorzystywanych w procesie, pogłębienie wątków które cię zainteresują. Każde spotkanie trwa 60 minut i odbywa się również online.

  Program szkolenia

Nauczymy cię, jak przeprowadzić pacjenta przez pełen proces zmiany nawyków żywieniowych:

1. Zatrzymanie procesu jedzenia słodyczy (spotkanie 1 i 2)

2. Zasady zdrowej diety (spotkanie 3 i 8)

3. Odzyskiwanie kontroli nad procesem jedzenia (spotkanie 4 i 5)

4. Zmiana zachowania (spotkanie 6 i 7 )

5. Utrzymanie nowych nawyków (9 i 10 )

6. Zakończenie zmiany, podsumowanie

Dostaniesz gotowe narzędzia do pracy i nasze wsparcie.

  Kameralna grupa

Jeżeli uważasz, że spotkania grupowe nie są dla Ciebie, to najprawdopodobniej właśnie Ty najbardziej ich potrzebujesz. Według teorii społecznego uczenia się oraz doświadczeń bezpośredniej pracy z klientami dostrzegam dodatkową wartość grupowych spotkań. Pozwalają one zmaksymalizować efektywność całego procesu zmiany nawyków, przyjrzeć się własnym problemom z innej perspektywy oraz skorzystać z doświadczeń innych osób. W związku z tym jest to kameralna, 10-15 osobowa grupa, pozwalające dopasować “narzędzia”, które ułatwią podjęcie kolejnych kroków zmiany. Zyskujesz zatem nie tylko wiedzę teoretyczną i konkretne narzędzia oraz stałą opiekę specjalistów, lecz również wsparcie i bliskość drugiego człowieka, który ma podobną historię do Twojej.

  Egzamin zakończony certyfikatem fundacji FitMIND

Chcemy zmobilizować cię do solidnej pracy i przyswojenia ładnego kawałka wiedzy, dlatego po odbyciu wszystkich 10 spotkań i 10 konsultacji dla specjalistów odbywa się egzamin. Po zdaniu egzaminu otrzymasz certyfikat odbycia szkolenia psychodietetycznego.

Nr konta:

69 1240 1082 1111 0011 1570 8984


Kwota:

3000pln


Odbiorca:

FitMIND – Mikołaj Choroszyński


Tytuł przelewu:

Szkolenie FitMIND dla specjalistów (Numer Twojej grupy)

Nr konta:

69 1240 1082 1111 0011 1570 8984


Kwota:

3000pln


Odbiorca:

FitMIND – Mikołaj Choroszyński


Tytuł przelewu:

Szkolenie FitMIND dla specjalistów (Numer Twojej grupy)

  Tradycjny przelew bankowy

  PayPal

  MOŻLIWOŚCI PŁATNOŚCI

Całkowity koszt udział w szkoleniu to 3000 zł.


Opłatę należy uiścić najpóźniej 3 dni przed startem programu.

Zaksięgowanie przelewu lub przesłanie potwierdzenia jest jednoznaczne z rezerwacją miejsca w grupie. Podczas trwania szkolenia możliwa jest jedna nieobecność i jedno nieodrobienie zadanego zadania. Jest to proces intensywny, w związku z czym w przypadku większej ilości nieusprawiedliwionych nieobecności pojawiają się zaległości trudne do nadrobienia. W takim wypadku proponujemy start w kolejnej grupie bez konieczności uiszczania ponownie zaliczki.

  Wysokość inwestycji

  KOSZT I SPOSÓB ROZLICZENIA

  Kto będzie się tobą opiekować

  PROWADZĄCY

  Mikołaj Choroszyński

Jestem dyplomowanym dietetykiem, psychodietetykiem, wykładowcą akademickim oraz twórcą licznych kursów, szkoleń oraz darmowych materiałów. Pomogłem tysiącom osób pozbyć się zbędnych kilogramów, wygrać walkę z uporczywymi chorobami i dolegliwościami oraz odzyskać dobre samopoczucie i radość z życia.

Bio na LinkedIn

Jestem trenerem FitMIND oraz specjalistą do spraw uzależnienia od żywności. Pracuję jako dietetyk i edukator żywieniowy. Ważne jest dla mnie holistyczne podejście do zdrowia uwzględniające ciało, psychikę, kontakty społeczne, potrzeby duchowe. Poza dietetyką interesuję się fitoterapią, aromaterapią i innymi naturalnymi metodami wspierającymi zdrowie i wiedzę o nich przemycam moim pacjentom.

Bio na LinkedIn

  Maria Nowak

Jestem trenerem FitMIND i dietetykiem klinicznym. Kontakt z ludźmi to moja siła napędowa, źródło radości i inspiracji. Chętnie szkolę się w tematach związanych ze zdrowym stylem życia, dietami eliminacyjnymi oraz psychodietetyką. W wolnym czasie wędruję górskimi szlakami, czytam książki i pływam.

Bio na LinkedIn

  Milena Florko

Po jego wypełnieniu w ciągu 24 h spodziewaj się telefonu z naszego zespołu FitMIND. Przeprowadzimy z Tobą krótką rozmowę dotyczącą twojego udziału w szkoleniu oraz rozwiejemy dodatkowe wątpliwości dotyczące uczestnictwa. Liczba miejsc jest mocno ograniczona dlatego zastrzegamy sobie prawo wyboru osób, które wezmą udział w programie według kolejności zgłoszeń. W przypadku wyczerpania miejsce będziesz miał pierwszeństwo przy naborze do kolejnej edycji.

  Wypełnij formularz zgłoszeniowy

  DOŁĄCZ DO PROGRAMU

Start najbliższego szkolenia planowany jest na 3.01.2023

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Na zgłoszenia czekamy jeszcze przez

W razie dodatkowych pytań napisz na mikolaj@fitmind.pl